Orisyapı, Orhan Kütük ve İsmail Kütük kardeşler tarafından 2010yılında kurulmuştur.

Deneyimli kadrosuyla ve mimari ekibiyle bu zamana kadar inşaat ve yapı sektöründe hizmet sunmuş olup, bunun yanısıra toplu konut işlerinde de güzel projelere imza atmayı başarmıştır.

Güler yüzlü, yeniliklere açık, hızlı çözümler üreten, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş olan Oris yapı kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla sektörde layık olduğu yere ulaşmayı başarmıştır.

Felsefemiz;

İlham, araştırma, farklı tasarım …

İnsanların yaşamlarına mutluluk katmak, yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak, bizim hem misyonumuz, hem de en büyük ilham kaynağımız. Özgün tasarımlarımızı, kullanıcının alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz.

Modern mimari tasarım, iç dekorasyon ve dizayn, kaliteli ve güvenli hizmet, maliyet analizi, proje çizimi, yapı ve mühendislik çözümlerinde Oris Yapı güçlü ve kaliteli yapılar üretmeye devam etmektedir.

Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları her zaman ön planda tutularak ve mesleki sorumluluklardan vazgeçilmeden yapılan her projenin kalıcı birer eser olduğuna inanan Oris Yapı çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.